Kurumsal

Hakkımızda

Firma olarak, İzmir ve tüm Ege Bölgesin’de transfer ve şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Firmamız öncelik olarak müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere en güvenli, en konforlu ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Bir izmir transfer firması olarak diğer birçok transfer firmasına göre ayrıldığımız nokta ise güleryüzlü, yabancı dil bilen, ve en önemlisi müşteri memnuniyetini sağlayan profesyonel çalışan kadromuz ile sizler için transfer ve Şoförlü araç kiralama hizmetini bambaşka noktaya taşıdık.

Firmamızın tüm taşıma ve yolcu belgeleri tam ve kaptanlarımızın da tüm gerekli belgelerini eksiksiz şekilde tamamlamış bulunmakta olup diğer transfer firmaları gibi sizlere verdiğimiz hizmetlerde herhangi bir illegal hizmet sunmuyoruz.

Sıfır kilometre son model araçlar ile sizlere hizmet ediyoruz. Araçlarımız düzenli olarak periyodik  bakımları zamanında ve yapılmakta olup sizlerin güvenliği için problem teşkil edecek herhangi bir durum yaratmamaktadır.

Misyonumuz

Ulaşım firması olarak, İzmir ve tüm Ege Bölgesinde sizlerin her an her saat transfer ve Şoförlü araç kiralama hizmetlerinizi eksiksiz ve profesyonel kadromuz ile karşılıyoruz.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye’de şehir içi transferleri, havalimanı transferleri ve Şoförlü araç kiralama hizmetlerinde ekonomik karlılık yaratarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

www.mytransferizmir.com bir mytransfer kuruluşudur.